سرویس‌ها و ابزارها

آگهی‌دهنده

انتشار کمپین خبری

در کمیپن خبری اخبار مربوط به کسب‌و‌کار شما در وب‌سایت‌های خبری منتشر می‌شود. خبر شما بوسیله یکی از متخصص‌های خبری و سردبیران «اخبار رسمی» ویرایش شده و سپس برای تمام رسانه‌های خبری مرتبط با کسب‌وکار شما به صورت اتوماتیک ارسال خواهد شد. برای این کار کافی‌ است روی دکمه “ثبت خبر جدید” کلیک کنید و پس از تکمیل فرم مورد نظر سفارش شما ثبت خواهد شد. در صورت عدم تایید تمام...

انتشار کمپین خبری بیشتر بخوانید »
آگهی‌دهنده

نمایش تبلیغات ثابت بنری

در تبلیغات ثابت بنری با انتخاب جایگاهی خاص در وب‌سایت‌های نمایش‌دهنده ای‌نتورک، بنر شما (به مدت یک ماه) به صورت ثابت نمایش داده می‌شود. پس از انتخاب وب‌سایت نمایش‌دهنده و جایگاه بنر با انتخاب “ثبت سفارش” به مرحله بعد منتقل می‌شوید. با انتخاب جایگاه مورد نظرتان در هر وب‌سایت هزینه‌ای که باید بابت آن پرداخت کنید در کادر سمت چپ محاسبه می‌شود.   در مرحله بعد با توجه به جایگاهی که انتخاب...

نمایش تبلیغات ثابت بنری بیشتر بخوانید »
نمایش‌دهنده

نحوه کار با تحلیلگر

در این قسمت با دریافت و قرار دادن کد تحلیلگر ای‌نتورک داخل وب‌سایت خود، آمار دقیقی از ترافیک وب‌سایت و همچنین کمپین‌های تبلیغاتی خود دریافت خواهید کرد. این کد آمار ورودی‌های وب‌سایتتان را بر اساس منبع و همچنین برای هر بنر در قسمت آمار کمپین، بر اساس زمان ماندگاری کاربر (time on site)‌، نرخ پرش (bounce rate)‌و …. نمایش خواهد داد.  

نحوه کار با تحلیلگر بیشتر بخوانید »
آگهی‌دهنده

نحوه استفاده از لیست مخاطبین

در این قسمت، ای‌نتورک کدی را در اختیار شما قرار می‌دهد که با ثبت آن در صفحه فرود خود، قادر خواهید بود ایمیل و شماره تماس بازدیدکنندگان را جمع‌آوری کنید. با تکمیل اطلاعات این بخش و ذخیره آن به کد مربوطه دسترسی پیدا خواهید کرد:

نحوه استفاده از لیست مخاطبین بیشتر بخوانید »
نمایش‌دهنده

نحوه استفاده از کوتاه کننده لینک

در این قسمت امکان کوتاه سازی لینک‌های بلند برای کاربران فراهم شده است. تنها کافی است طبق دستورالعمل لینک را ثبت و روی گزینه “دریافت لینک کوتاه” کلیک کنید.

نحوه استفاده از کوتاه کننده لینک بیشتر بخوانید »

جواب سوالاتون رو پیدا نکردین؟

اگر در مطالب آموزشی بخش پشتیبانی نتوانستید جواب سوال خود را پیدا کنید ،
کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند

ارسال تیکت